Průvodce výběrem činek


Činky  >  Odolné činky? Vyzkoušejte ty neoprénové

Odolné činky? Vyzkoušejte ty neoprénové

Novinkou pro účinné posilování jsou neoprénové činky. Jsou odolné proti vlhkosti a potu a skvěle se s nimi cvičí.

Jednoruční činky jsou základem každé domácí posilovny a efektivního posilování. Ale nejen pro posilování! Činky menších hmotností využijete i při aerobním cvičení - třeba při aerobiku.

Neoprénové činky se skvěle drží

A zvláště při intenzivním a dynamickém cvičení je potřeba mít v ruce činku z materiálu, který vás nezradí. Tím oblíbeným je neoprén. Činky z něj koupíte v hmotnostech od jednoho do pěti kilogramů.

Neoprénová činka 3 kg

Na obrázku je Neoprenová činka Spartan 3 kg, která vyniká ergonomickým tvarem rukojeti a kvalitním zpracováním. A jako všechny neoprénové činky je lehce omyvatelná (důležité pro veřejná fitka a posilovny), skvěle se drží a je příjemná na dotyk. Ideální pro sportovkyně!

Sdílejte článek

Zveřejněno: 3. 11. 2014


Další novinky

Stojan na činky

Stojan na činky udržuje pořádek v posilovně, šetří místo a přispívá k bezpečnosti jejího provozu. Má kvalitní povrchovou úpravu, vysokou nosnost a dlouhou životnost. 

22. 5. 2014

Fitness činky

Pokud chcete, aby vaše fitness aktivity obohatila užitečná pomůcka – činky, prohlédněte si v e-shopu inSPORTline jejich kategorii „na aerobik“. Naleznete tu mnoho vinylových a molitanových typů za ceny od několika desetikorun.

16. 5. 2014

všechny novinky