Fitness činky

Pokud chcete, aby vaše fitness aktivity obohatila užitečná pomůcka – činky, prohlédněte si v e-shopu inSPORTline jejich kategorii „na aerobik“. Naleznete tu mnoho vinylových a molitanových typů za ceny od několika desetikorun.

Posilování s činkami je pro ženy stejně tak potřebné, jako pro muže. Správným tréninkem dosáhnou zpevnění svalstva a redukce tuku. Ženám se doporučuje menší zátěž a větší počet opakování. Činky využijí při aerobiku, zumbě, pilates nebo přímo v posilovacích hodinách P-classu a bodystylingu. Začít je dobré s váhami půl až dva kilogramy, podle procvičovaných partií, a zátěž postupně zvýšit až na šest kilogramů. 

Nejoblíbenější činky na aerobic

Zákaznice internetového obchodu si nejvíce oblíbily sadu dvou vinylových činek po dvou kilogramech, které mají kovové jádro a příjemný hladký modrý povrch. Hned po nich následují růžové půlkilové činky. 

Za účelem procvičení celého těla ženy často volí také Všestranný posilovací set tyčí inSPORTline aerobic s barevným odlišením jednotlivých hmotností – tři, čtyři, pět a šest kilogramů.

Činky  >  Novinky  >  Fitness činky

Novinky

Všechny novinky