Průvodce výběrem činek


Činky  >  Stojan na činky

Stojan na činky

Stojan na činky udržuje pořádek v posilovně, šetří místo a přispívá k bezpečnosti jejího provozu. Má kvalitní povrchovou úpravu, vysokou nosnost a dlouhou životnost. 

Pro domácí, ale i hotelové a veřejné posilovny je nejoblíbenější párový stojan na jednoruční činky značky inSPORTline. Pan Jiří si ho pořídil, protože chtěl mít doma malé fitcentrum na udržení kondice přes zimu. „Se stojanem na činky mám dobré zkušenosti – je přenosný, skladný a pevný,“ uvádí.

Na trhu jsou však i pomůcky s více funkcemi, například stojan pro trénink dřepů s činkou a bench press posilování. Činky se zvedají přímo z tohoto stojanu, což je lepší než ze země, kdy bývají ohrožena záda. 

Bezpečné odkládání a uchovávání  posilovacího náčiní zajišťují také stojany na VIN-BELL činky, závaží, kotouče a tyče. Některé z nich jsou policové a podle potřeby se dají rozšířit o další řadu. V e-shopu naleznete mnoho typů stojanů na činky za výhodné akční ceny.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 22. 5. 2014


Další novinky

Jaké činky si pořídit do domácí posilovny?

Chcete posilovat doma? Pak jsou činky základní posilovací pomůckou. Vybírat můžete mezi řadou variant - jednoručky, činkové sety, ale i obouruční činky a větší pomůcky. Záleží na vašich možnostech.

20. 5. 2016

všechny novinky