Nejprodávanější činky a závaží

V internetových obchodech najdete řadu produktů spojených se vzpíráním a posilováním, jako jsou jednoruční, obouruční činky i celé činkové sestavy, hřídele, vzpěračské tyče, posilovací vaky, kotouče, stojany a různé doplňky.

Rozsáhlost této kategorie svědčí o tom, jak efektivní je cvičení s činkami, které dle profesionálů patří stále mezi nejdůležitější sportovní nářadí. Tento trénink buduje svalovou hmotu a zpevňuje tělo. Je oblíben hlavně u mužů, ale také ženy cvičí s činkami, a dokonce se jim to velmi doporučuje, například pro účinné zhubnutí.

Akční ceny činek

V e-shopu můžete při nákupu činek a závaží využít řadu zajímavých slev. Mezi nejprodávanější patří jednoruční nakládací činka se zátěží tři až deset kilogramů z kvalitní nerezové oceli. K domácímu použití jsou oblíbené také činky potažené vinylem v sadách po dvou – pro každou ruku modrá dvoukilová, nebo růžová půlkilová. 

Z univerzálních ocelových závaží jdou nejvíce na odbyt kotouče vážící pět, dva a půl a půl kilogramu. Všechny jsou určeny pro posilovací činky s průměrem osy třicet milimetrů.

Činky  >  Novinky  >  Nejprodávanější činky a závaží

Novinky

Všechny novinky