Průvodce výběrem činek


Činky  >  Jak zhubnout bez poskakování? S činkami!

Jak zhubnout bez poskakování? S činkami!

Cvičení s činkami je velmi účinný způsob, jak vytvarovat tělo v krátkém čase. Praktikované poctivě co druhý den, spojené s rychlou chůzí či jízdou na kole a odlehčenou stravou, zajistí až kilogramový úbytek tuku týdně.

Ženy činky zatím spíše opomíjejí, ale neprávem. Hubnutí jde s nimi totiž mnohem lépe, protože posilování zvyšuje svalovou hmotu, a ta spotřebovává více kalorií. Rovněž zrychluje metabolismus, takže aktivované tělo pracuje ještě mnoho hodin po odcvičení. 

K dalším efektům posilování s činkami patří obnova hustoty kostí a snížení rizika infarktu a mrtvice. Podle řady nových výzkumů je potřebnou aktivitou i v pokročilém věku.

Dámy oceňují na moderních činkách i praktickou omyvatelnost, hezkou barvu či zarovnanou plošku zabraňující odkutálení. I tyto detaily jsou důležité, protože cvičení má bavit a zlepšovat náladu. 

Posilování s činkami je nutno zahájit čtvrthodinkou zahřívacích a protahovacích cviků.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 9. 3. 2014


Další novinky

Stojan na činky

Stojan na činky udržuje pořádek v posilovně, šetří místo a přispívá k bezpečnosti jejího provozu. Má kvalitní povrchovou úpravu, vysokou nosnost a dlouhou životnost. 

22. 5. 2014

Fitness činky

Pokud chcete, aby vaše fitness aktivity obohatila užitečná pomůcka – činky, prohlédněte si v e-shopu inSPORTline jejich kategorii „na aerobik“. Naleznete tu mnoho vinylových a molitanových typů za ceny od několika desetikorun.

16. 5. 2014

všechny novinky